Creepypastaa jiné příběhy

Solar Flare 1/2

Publikováno 12.11.2016 v 22:00 v kategorii Ponypasta, přečteno: 135x

Máme tu další ponypastu, která mě jen tak napadla. Snad se vám bude líbit. Nevím co dalšího bych vám řekla...asi jen to, že jsem jí psala na 3x
Jednou, kdysi dávno, v kouzelné zemi Eqestrii, žily dvě královské sestry, které společně vládly a udržovaly v zemi řád a harmonii. Starší sestra díky moci jednorožce nechávala každá den na oblohu vyjít slunce a mladší měsíc, který ozářil noční oblohu. Tak obě sestry udržovaly mír v celém království, kde žili jejich poddaní. Ale postupem času začala být mladší sestra rozzlobena. Poníci se ve dne, který nechávala zrodit její sestra smáli a radovali, ale během její překrásné noci jenom spali. Osudného dne nechtěla mladší sestra nechat měsíc sejít z oblohy. Starší sestra se jí snažila domluvit, ale mladší měla v sobě tolik hořkosti, že se změnila ve vládkyni temnoty....Nightmare Moon. Přísahala, že zahalí celý svět do věčné tmy.  Starší sestra, byť nechtěla si vzala na pomoc nejmocnější síly země Elementy Harmonie. A pomocí elementů přemohla svou sestru a navěky ji uvěznila do měsíce....

Tento příběh zná každý malý i velký poník. Každý poník zná příběh o zlé Nightmare Moon a bezchybné Celestii, která celou Eqestrii zachránila. Ale nikdo z nich nezná její pravé já. Nikdo z nich nezná Solar Flare. Tedy kromě Luny, ale ta o ní už nikomu neřekne. Nikdy...

Po té, co Celestia použila Elementy Harmonie se Nightmare Moon neobjevila na měsíci, ale v malé, neosvětlené místnosti. Hned na začátku Lunu udeřil do nosu silný pach krve a do míst nad kopyty se jí zarývaly příliš utažené okovy.
,,Halo?! Je tu někdo?" Její hlas byl tichý a roztřesený.
,,Co myslíš?" Ten hlas prořízl tichou místnost jako břitva a Luna dostala ještě větší strach. Hlas se nápadně podobal Celestii, ale byl mnohem hlubší a temnější. Ve vteřině se v nekonečné tmě rozsvítil pár fialových očí. Tak moc dobře známých očí.
,,Celestio?" Její hlas byl tak roztřesený, že skoro nešel slyšet. Tak moc strachu v jednom jediném slově...

,,Já nejsem Celestia! Já jsem Solar Flare!" Při slovech Solar Flare se místnost rozsvítila. A zdroj světla byla ohnivá hříva Solar Flare. Žár, který stoupal z jejího těla byl až nesnesitelní a Luně se začaly na čele vytvářet krůpěje potu.

,,Ale nejsme tady od toho, aby jsme si povídaly, ale od toho, aby jsme si hrály, jako když jsme byly malé. Odstrčila si mě, protože tvé problémy měly přednost přede mnou! Každý den plný bolesti jen kvůli tobě! A teď si na řadě ty, aby si pocítila tu bolest, kterou si mi způsobila. "
Její tvář zdobil zlomyslný úšklebek a pak zmizel stejně jako Solar Flare v temné místnosti. Luna byla tak vystrašená, že se nemohla ani pohnout. Natož protestovat. Třáslo se jí celé tělo a svíral žaludek. Když se Solar Flare vrátila, přivezla sebou vozík plný nástrojů, které Luna nikdy neviděla. A s jejím světlem se objevila i nová noční můra. Snowdrop....ležela v rohu místnosti naproti Luně. Její tělo bylo plné jizev a krvavých šrámů, které hnisaly. Její světle modré oči plné hvězd pohasly a ztmavly. Její kopyta byla popraskaná a do nohou se jí stejně jako Luně zarývaly rezavé okovy. Byla vyhublá tak, že jí stoupaly žebra a přes tváře šli vidět stoličky.Jediné co vypovídalo o tom, že ještě žije byla její hruď která trhaně stoupala a zase klesala. 

,,Tak a můžeme začít, že Luno? Pravidla jsou jednoduchá. Budu si z tebe brát kousek po kousku a až budeš mít dost, řekneš stop, ale jakmile to řekneš přesunu se ke tvé malé kamarádce." Její smích se začal rozléhat po celé místnosti. 

Solar Flare vzala jeden malý skalpovací nůž a přesunula se k Lunině rohu.

,,Vždycky jsem ti záviděla tvojí sílu. Tedy spíše sílu Nightmare Moon. A ten roh. Prostě krása."

Z nedadání Solar Flare zabodla Luně nůž do hrudi. Ostří projíždělo hloubš do hrudi a poté narazilo na něco tuhého. Luna nevěděla co to je, ale způsobovalo jí to nesmírnou bolest hlavy. Jako by do ní bušilo miliony kamenů a zarývalo se jednou tolik střepů.Luna vydala bolestný výkřik a z očí se jí začaly hrnout horké slzy. 

,,Věděla si sestřičko, že každá princezna má v hrudi krystal, který dokáže poníka změnit na její pravý opak? Který probudí zlo v ní? Zjistila jsem to při hře s Cadance. Byla taaaak roztomilá, ale dlouho to nevydržela."

Právě v ten moment si Luna uvědomila, že její zorničky se zůžily, srst ztmavla, křídla změnila tvar a hříva připomínala noční oblohu.

,,Tak se mi to líbí."

Vytáhla jí nůž z hrudi a přemístila ho k rohu. Kruhovým pohybem obkroužila roh.Luna zažívala ještě nepoznaný druh bolesti, ale snažila se být silná. Tato snaha ji opustila, když Solar Flare vzala něco jako miniaturu elektronické pilky a zaryla ji do její lebky. Její hlava začala vydávat signály, že něco není v pořádku,ale Luna věděla, že když to vzdá ublíží tím Snowdrop a to nechtěla. Dvě já se navzájem překřikovaly v její hlavě a vůbec jí to nepomáhalo. Jedno chtělo zemřít. Zemřít pro Snowdrop a druhé žít i přes její smrt. Solar Flare začala roh i s částí lebky vytahovat a široce se usmívala. Pak ho vzala kouzlem a mrštila proti Snowdrop. Ta se ve vlně bolesti otřásla, ale byla natolik zesláblá, že se na víc nezmohla. Luně se začal přetáčet žaludek a ona se se vší silou snažila nevyzvracet jeho obsah.

,,Ne! Luno! Proč ubližuješ své kamarádce?" Řekla posměšným hlasem. Bavila se a to hodně.

Luna najednou ucítila něco studeného na svém břiše. Byl to nůž dvakrát větší než ten skalpovací. Flare začala sjíždět luně od nejnižšího bodu břicha k hrudní kosti. Její orgány jakoby chtěly vypadnout ven. Flare  vzala začátek slepého střeva a začala ho spalovat. Luna cítila veškerou tu bolest a použila všechnu svou vůli na to, aby neřekla to jediné slovo....Pak se jí do břicha začala zarývat jehla, jak jí Flare břicho zašívala. Luna sebou škubala a křičela z plných plic, když se jí tupá jehla začala zarývat do břicha. Byla horká tak horká...taková bolest, když se jí maso začalo škvařit. V místnosti bylo takové horko, že se Luna začala dusit. Její hlas byl chraplavý, ale postačil na tu jedinou větu...

,,C..Cel...Celestio stop!" -Nyk

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • ScratchThem 19.11.2016 v 22:29 Páni, tohle bylo awwsum! Úplně božsky napsané ^-^


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?