Creepypastaa jiné příběhy

Fluttershy

Publikováno 18.06.2016 v 11:06 v kategorii Ponypasta, přečteno: 128x

Inspirováno Creepypastou o vytvoření my little pony.

Tenhle život pro mě končí. Buď se zabiju sama, nebo to udělá někdo za mě. Stejně si nikdo nevšimne, že tu nejsem. A pokud jo, tak bude jen a jen rád, že se mě zbavil. Jsem Samantha Gales a řeknu vám, co mě přinutilo ukončit můj hrozný život.

Když jsem se narodila, mé mámě bylo teprve 15. A každý ví, že když se vám narodí dítě v tak mladém věku, máte zničený celý život. A komu to dát za vinu? No sobě určitě ne. Otec tu nebyl, takže jediný, kdo za to mohl, jsem byla já.

Okolo doby, kdy jsem chodila do 1. až 7. třídy jsem zjišťovala, že lidé jsou zlý a krutý. Neváží si přátelství a zničí každého, kdo se jim postaví do cesty. Takže moje rozhodnutí v té době bylo, že z lidí kamarádi nebudou. Nikdy! Ale zvířata, ty si na nic nehrála. Jejich názor jsem jim viděla v očích. Stali se mými jedinými kamarády.

Jednou jsem domů přinesla kotě, ale po pár dnech zmizelo. Co se s ním stalo, jsem zjistila nedávno při hádce s mámou. Prý se ho zbavila tak, jak se chtěla původně zbavit mě.

Modřiny a krvavé šrámy byly u mě normální. Nikdo si toho nevšímal. A proč taky? Vždyť jsem byla jen všem na obtíž. Tak proč by se o mě zajímali?? Před rokem a půl se přistěhoval nevlastní otec. Vždy, když mě měl hlídat, zamknul mě do sklepa a nechal mě tam třeba celý den. Máma to tolerovala se slovy „Ona si to zaslouží“. A hned jak se přistěhoval, se zjistilo, že máma je těhotná. A i když je mé nevlastní sestře teprve 9 měsíců tak mám kvůli ní dost problémů.

Od té doby spím venku, poslouchám furt ty samé nadávky, že vypadám jako somrák a taky mi nadávají kvůli tomu, že se bojím promluvit a mám nízké sebevědomí. Pořád poslouchám jak je moje sestra úžasná a výjimečná a já jak jsem špatná.

Na hlavu jsem používala prášky valium. A dnes jsem se rozhodla, že mi tyto prášky ukážou lepší svět. Dala jsem si jeden, druhý, třetí, čtvrtý, pátý až jich bylo víc jak 10. Mé oči se pomalu zavírají, mozek vytlačil všechny myšlenky a tělo ztrácí kontrolu. Přeji vám, ať máte lepší život, než já.


Nyk

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Stiak 06.07.2016 v 10:39 Tady mě chce někdo rozbrečet quq
  *gasp*

  To je... Krásné. QvQ


 • ~Psychos~ 08.07.2016 v 13:59 XD
  Nyk


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?